Potrzebujesz taxi na lotnisko w Katowicach?

Międzynarodowy port lotniczy — lotnisko Pyrzowice oddalony jest o kilkadziesiąt kilometrów od centrum miasta Katowice i centrów innych miast w aglomeracji śląskiej. Mimo to obsługuje kilka milionów pasażerów rocznie. Lotnisko obsługuje samoloty latające w wielu różnych kierunkach na wszystkie kontynenty. Dlatego jest często wybierane przez podróżnych i dlatego właśnie potrzebują oni wygodnego transportu i chętnie korzystają z taxi. Oferta lokalnych przewoźników jest całkiem spora. Dobrze zatem wiedzieć, z jakiej warto skorzystać.

Taxi lotnisko Katowice

Dojazd do lotniska Katowice airport nie jest najłatwiejszy. Komunikacja kolejowa nie funkcjonuje, a ilość autobusów jest ograniczona. Katowickie lotnisko w Pyrzowicach położone jest w znacznej odległości od centrum miast ościennych i dlatego, najlepszym sposobem dotarcia jest taxi. Istnieje wiele lokalnych przewoźników, oferujących dojazd z centrum śląskich miast na lotnisko, ale nie każde oferuje tak wiele korzyści, jak GTL-Service.

Katowice airport taxi GLT-Service

GTL-Service Sp. z o.o. to innowacyjna firma świadcząca różnorodny wachlarz usług związanych z przewozem osób i bagażu pomiędzy adresem wskazanym przez pasażera a lotniskiem Katowice Airport oraz firm na jego terenie. Rozwój infrastruktury w Katowicach doprowadził do specjalizacji firmy w przewozie osób i usługach dodatkowych. Dzięki temu, że każdego klienta GTL-Service traktuje indywidualnie i skupia się na spełnieniu jego oczekiwań, lista zadowolonych z ich usług osób stale rośnie.

Tanie taxi na lotnisko w Katowicach

Niska opłata początkowa, stałe stawki za kilometr i gwarantowane ceny za konkretne trasy, jak na przykład Katowice Airport–Katowice Dworzec PKP to niewątpliwe zalety oferty GTL-Service, realizującej usługę airport Katowice taxi. Jednak na uwagę zasługuje fakt, że firma GTL-Service to oficjalny przewoźnik lotniska, współpracujący z PRM, który ma możliwość dojazdu pod sam terminal. Oferuje on także usługę door 2 door i odprowadzenie Państwa bagażu do stanowiska odprawy. Ponadto, uprzejmi i zawodowi taksówkarze GTL-Service oferują także pomoc dla osób z ograniczoną mobilnością, a to wciąż nie wszystkie powody, dla których warto skorzystać z ich oferty.

Zamawiaj taksówkę tak jak Ci wygodnie — dzwoniąc, pisząc maila lub korzystając z aplikacji mobilnej. Podjazd auta pod adres docelowy możesz zamówić z wyprzedzeniem i na określoną godzinę, a to najkorzystniejsze rozwiązanie, gdy masz zaplanowany lot o konkretnej porze. Wejdź na https://www.gtlservice.com.pl/taxi/ i zamów podjazd taxi pod wskazany adres.

Poprzedni artykułPodnośniki koszowe w centrach logistycznych i magazynach
Następny artykułRoboty przyszłością branży logistycznej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj