Magazyny na życzenie – sprawdź ofertę i poszerz działalność swojej firmy!

centrum-logistyczne

Potrzebujesz powierzchni magazynowej na swój nowy biznes? Chciałbyś wynająć taką przestrzeń w naszym kraju? Może towary będzie produkował lub sprowadzał z innych krajów Europy? Wtedy magazyny będą potrzebne właśnie tam! Z tego artykułu dowiesz się, na co możesz postawić, wybierając jedną z firm logistycznych, która oferuje miliony metrów kwadratowych powierzchni magazynowych w różnych kraja Unii Europejskiej, również poza jego granicami, a przy tym w Polsce!

  1. Dla jakich klientów magazyny w Polsce i za granicą?
  2. Powierzchnia magazynowa dla każdego w Polsce!
  3. Kto dokładnie korzysta z wynajmu powierzchni magazynowych?
  4. Magazyny w Unii Europejskiej i nie tylko – na co możesz liczyć?

Spora ilość magazynów specjalnie na potrzeby klientów detalicznych, ale i producentów. Centrum logistyczne, o którym mowa zapewni powierzchnię również w innych krajach Europy. W końcu Twój biznes przejdzie na wyższy poziom. Co ważne, magazyny, o których mowa są dostosowane i przygotowane do przyjęcia Twoich produktów bez względu na ich objętość, wysokość, czy rodzaj. Przekonaj się dokładnie, kiedy możesz wybrać jedną z powierzchni magazynowych, a także, na co możesz liczyć, stawiając na magazyny w Polsce i Unii Europejskiej!

magazyny

Dla jakich klientów magazyny w Polsce i za granicą?

Chodzi tutaj głównie o firmy logistyczne, które między innymi transportują wyroby po kraju, ale i krajach Unii Europejskiej, czy Wielkiej Brytanii. Handel detaliczny to także grupa odbiorców usług logistycznych świadczonych przez centra logistyczne. Firmy produkcyjne – następni odbiorcy takich usług. Są to przedsiębiorstwa, które muszą mieć przestrzeń do magazynowania swoich wyrobów. Czy wiesz, czym są produkty szybkozbywalne? To wszelkiego rodzaju artykuły spożywcze, ale i środki czystości. Firmy działające w branży FMCG także powinny korzystać z usług wynajmu powierzchni magazynowej. Na koniec można wspomnieć o przemyśle samochodowym. Wielkie koncerny motoryzacyjne mają mniejsze zakłady produkcyjne porozrzucane po wielu krajach i miastach w danych krajach. Nic więc dziwnego, że konieczne dla takich zakładów jest miejsce do składowania części elektrycznych, karoserii, czy podzespołów i elementów podzespołów. Chodzi tutaj również o te, które zostaną zamontowane w danym pojeździe, a także oryginalne części konieczne do wymian w razie awarii.

Powierzchnia magazynowa dla każdego w Polsce!

Magazyny w Polsce są popularne, jeśli chodzi o ich wynajem. Zastanawiasz się, gdzie możesz skorzystać ze sporych powierzchni magazynowych? Będzie to między innymi Będzin, gdzie czeka na Ciebie hala o powierzchni 4,6 tysiąca metrów kwadratowych. Błonie także mogą zaoferować sporą halę o powierzchni 3,7 tysiąca metrów kwadratowych. Największa w Polsce znajduje się jednak w Poznaniu. Powierzchnia magazynowa i biurowa to dokładnie 27.932 metry kwadratowe. Możesz także liczyć na hale na Mazowszu, w Sosnowcu, Strykowie, czy Piasecznie!

Kto dokładnie korzysta z wynajmu powierzchni magazynowych?

Nieruchomości logistyczne mogą służyć różnym grupom klientów. Nic więc dziwnego, że te różne grupy na takie rozwiązania się decydują. Kto korzysta z usług rozległej ogólnoeuropejskiej sieci zasobów logistycznych? Przede wszystkim klienci biznesowi, ale także najwięksi detaliści w kraju. To jednak nie koniec, często to właśnie sami producenci chętnie korzystają z przestrzeni magazynowych. Wciąż to nie wszystko, bo wielu dostawców usług dystrybucyjnych także chce mieć przestrzeń do składowania towarów, materiałów i to bez względu na branżę, w jakiej działają.

Magazyny w Unii Europejskiej i nie tylko – na co możesz liczyć?

Zaczniemy od Belgii, gdzie czeka na Ciebie powierzchnia magazynowa równa 220 tysięcy metrów kwadratowych. Oczywiście w różnych częściach tego kraju. Czy to koniec? Jasne, że nie! Co powiesz na Czechy, ewentualnie Finlandię i Francję? W tej ostatniej masz do dyspozycji blisko 2,5 miliona metrów kwadratowych. W Niemczech jest bardzo podobnie, bo 2,307 miliona, a we Włoszech równy milion. Jeśli potrzebujesz skorzystać z powierzchni magazynowej na Półwyspie Iberyjskim w Portugalii czeka na Ciebie 534 tysiące, a w Hiszpanii 1,04 miliona metrów kwadratowych powierzchni. Oczywiście znów mówimy tutaj o magazynach w różnych częściach tych krajów. To pozwala skutecznie zarządzać flotą pojazdów podczas transportu, zapewnia zróżnicowanie, przy tym sprawia, że do wszystkich miejsc droga nie będzie spora, kiedy konieczny będzie transport dóbr właśnie do krajów Półwyspu Iberyjskiego. Na co jeszcze możesz postawić? Magazyny do wynajęcia znajdziesz także w Rumunii. Tam jednak powierzchnia jest nieco mniejsza i wynosi nieco ponad 123 tysiące metrów kwadratowych. Gdzie możesz liczyć na najwyższy wynik? Jest to Wielka Brytanii – tam do Twojej dyspozycji czeka 2,95 miliona metrów kwadratowych powierzchni, w takich lokalizacjach jak Londyn, Yorkshire, Pas Szkocji Centralnej, czy w Południowo-Wschodniej i Północno-Zachodniej części Wielkiej Brytanii.

Poprzedni artykułTransport Norwegia – jakie towary przywozimy z krajów skandynawskich?
Następny artykułTransport i spedycja na Śląsku z DB Logistic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj