Jak wynająć odpowiedni boks magazynowy w Poznaniu?

Usługa self storage polegająca na najmie magazynów samoobsługowych cieszy się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Korzystają z niej firmy i osoby prywatne, m.in. w Poznaniu. Kluczowe znaczenie dla najemcy ma określenie własnych potrzeb.

Nowoczesne magazyny self storage w Poznaniu dostępne są na podstawie elastycznych umów z terminem najmu już od 7. dni. Zaletą usługi self storage w Poznaniu jest dostępność do boksów magazynowych przez 24 godziny na dobę oraz możliwość skorzystania z takich udogodnień jak całodobowy monitoring czy indywidualny alarm.

Wielkość boksu magazynowego – jaka jest najlepsza?

Zdefiniowanie wymogów dotyczących wielkości magazynu to najważniejsza przesłanka decydująca o wynajęciu magazynu samoobsługowego. Wszystko w tym momencie zależy od tego, jakie przedmioty będą w nim przechowywane. Oprócz gabarytów liczy się również ich ilość. Kangu Self Storage oferuje boksy o różnej wielkości, a w razie wątpliwości można skonsultować się z doradcą z biura obsługi klienta wspomnianej firmy. Największe magazyny self storage w Poznaniu mają powierzchnię 22 m kw. W takich pomieszczeniach z powodzeniem zmieszczą się przedmioty z dużego domu (300 m kw.) lub z biurowca. Wśród najemców największą popularnością cieszą się jednak mniejsze boksy o powierzchni:

– 1 m kw. – magazyn idealny do przechowywania np. firmowych dokumentów, ubrań, książek czy niewielkich rozmiarów sprzętu sportowego,

– 2 m kw. – pomieszczenie dostosowane do magazynowania zawartości dwóch palet euro,

– 4 m kw. – boks nadający się do przechowania wyposażenia kawalerek bądź biur, których powierzchnia nie przekracza 30 m kw.

Magazyn samoobsługowy – o tym warto pamiętać!

Wynajmując magazyn self storage w Poznaniu, należy pamiętać o opcji modyfikacji warunków umowy. Jeżeli wielkość wynajętego boksu okaże się niewystarczająca, w każdej chwili da się go zamienić na inny. Cena usługi zależy od powierzchni magazynu. Wynajmowanie większych boksów jest bardziej opłacalne, ale mija się to z celem, jeśli nie będą one w całości zagospodarowane.

Poprzedni artykułHistoria samochodu zza granicy, jak i gdzie ją sprawdzić?
Następny artykułSamochód Twoich marzeń

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj