Busy Dolny Śląsk – Niemcy: jak dojechać szybko, wygodnie i bez przesiadek?

Podobnie jak wielu Dolnoślązaków korzystasz z bliskiej odległości do niemieckiej granicy i podejmujesz pracę u naszego zachodniego sąsiada? Szukasz komfortowego i bezpiecznego transportu? Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas wyboru firmy przewozowej oraz jak zarezerwować wygodny, szybki i docelowy bus do Niemiec z dowolnej miejscowości na Dolnym Śląsku.

Postaw na bus jak tysiące innych osób

Dolnoślązacy codziennie wyjeżdżają do Niemiec, aby podjąć pracę. Ze względu na małą odległość do zachodniego mają ten komfort, że mogą częściej wracać do domu na weekendy lub krótkie urlopy. Wydawałoby się, że w takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest własny samochód. Jednakże nie jest to tak oczywiste. Co prawda jazda po niemieckich drogach to czysta przyjemność, jednak koszty holowania pojazdu w razie awarii lub spowodowania kolizji czy wypadku mogą być bardzo dotkliwe. Jadąc busem, nie martwisz się o podobne kwestie.

Jedź i wracaj w dowolnym terminie

Busy Dolny Śląsk – Niemcy kursują codziennie. Jest to bardzo korzystna wiadomość dla wszystkich osób, które wyjeżdżają do pracy do Niemiec, a szczególnie dla mieszkańców Dolnego Śląska, którzy ze względu na bliskość do zachodniego sąsiada, mogą częściej wracać do domu na różne okazje lub w razie potrzeby. Wystarczy wybrać firmę, której flota kursuje każdego dnia, a następnie podczas rezerwacji wskazać wybrany termin. Takie rozwiązanie niesie wiele korzyści:

  • możesz dostać się do Niemiec w dniu rozpoczęcia pracy i wrócić do Polski bezpośrednio po jej zakończeniu;
  • nie tracisz cennego urlopu na oczekiwania na busy, które kursują według ustalonego rozkładu jazdy;
  • dostosowujesz przyjazd do Niemiec i powrót do kraju do terminu swojego zakwaterowania.

Unikaj przesiadek

Podróż busem może kojarzyć się z uciążliwymi przesiadkami, koniecznością dojazdu na dworzec lub inne miejsce zbiórki czy też zorganizowania sobie transportu w obcym kraju. Tymczasem coraz więcej firmy świadczących przewóz osób po Europie organizuje kursy door to door. Na czym polega ten rodzaj usługi? To proste i bardzo korzystne dla pasażerów! Bus zabiera Cię spod domu i zawozi pod adres wskazany w formularzu rezerwacji. Unikasz w ten sposób wszystkich wszystkich niedogodności, jakie niosą ze sobą przesiadki. Dzięki usłudze door to door podróż do Niemiec busem jest w pełni docelowa, podobnie jak podróż prywatnym samochodem.

Busy do Niemiec z całego Dolnego Śląska

Dolnoślązacy mogą korzystać między innymi z usług firmy przewozowej Po Europie, która zabiera pasażerów z okolic wielu miejscowości we wszystkich powiatach w województwie. Oznacza to, że do pracy w Niemczech busem door to door możesz wybrać się niezależnie od tego, jaki rejon województwa dolnośląskiego zamieszkujesz. Wystarczy, że wybierzesz najbardziej dogodny dla Ciebie termin podróży i wskażesz adresy początku i końca podróży, by móc spokojnie przygotować się do wyjazdu bez zmartwień o przesiadki.

Poprzedni artykułSpedycja z Polski do Niemiec – co i w jaki sposób transportujemy do zachodniego sąsiada?
Następny artykułTransport Norwegia – jakie towary przywozimy z krajów skandynawskich?

1 KOMENTARZ

  1. Ostatnio wracałam od kuzynki z essen i korzystałam z firmy BHTRANSPORT. Mili i sympatyczni kierowcy, bezpieczny i komfortowy przewóz osób do niemiec.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj